Persoonlijke kampioenschappen Libre / Kader 2018-2019


Libre 5e klas

Download
Uitslag voorwedstrijden
5-de klas libre 2018-2019 resutatan voor
Adobe Acrobat document 54.8 KB
Download
Uitslag district finale
5-de klas libre 2018-2019 resultaten dis
Adobe Acrobat document 464.5 KB

Verslag PK wedstrijden 5e klasse libre.

 

Begin september werden door ca. 28 deelnemers, voorwedstrijden gespeeld voor het kampioenschap 5e klasse libre.

Deze wedstrijden werden gespeeld op 4 locaties: Café De Ram in Roosendaal, Biljartcentum Amorti in Zevenbergen, Café De Ponderosa en café Hof van Holland in Bergen op Zoom.

Na 2 speelavonden op elke locatie kwamen daar de acht district finalisten uit:

 

Joost Kuijpers van BV De Poedeltjes

Ella van Loon en Cor Dagevos van BV De Ram

Ad Luijkx van BV De Kannebuis

Wil Nuyten van BV ’t Dobbertje

John de Wit van BV De Kastanje

Ad de Crom van BV SVW

 

Marleen Mathijssen van BV KOT Zundert

De districtsfinale werd van 5 t/m 7 oktober gespeeld in Grand café De Kannebuis in Halsteren.

In een goed verzorgde ambiance en in een gezellige sfeer werd tot de laatste wedstrijd gestreden om de plaatsen in de Gewestelijke finale Zuid Nederland.

De laatste wedstrijd werd gespeeld tussen Ella van Loon, die nog geen wedstrijd had verloren en Joost Kuijpers, na één remisepartij ook alles gewonnen.

Uiteindelijk ging Ella onbedreigd ook met deze partij aan de haal, zodat zij de terechte districtskampioen werd.

De uitslag van de districtsfinale was dus:

 

1. Ella van Loon, ongeslagen met 14 punten

2. Joost Kuijpers, 11 punten

3. Ad Luijkx, 9 punten

4. John de Wit, 6 punten

5. Ad de Crom, 4 punten

6. Marleen Mathijssen, 4 punten

7. Wil Nuyten, 4 punten

8. Cor Dagevos, 4 punten

 

 

De eerste drie mochten deelnemen aan de gewestelijke finale.

Download
Uitslag gewestelijke finale
Uitslagformulier gewestelijke finale voo
Adobe Acrobat document 570.2 KB

Door verhindering konden Joost Kuijpers en John de Wit niet deelnemen aan de gewestelijke finale, zodat ons district werd vertegenwoordigd door Ella van Loon, Ad Luijkx en Ad de Crom als eerste geplaatsten van ons district.

 

De gewestelijke finale werd gespeeld op 26-27 en 28 oktober in de Graanbeurs in Zierikzee.

Daar waren de andere kandidaten uit andere districten ook aanwezig:

Jan Schouwenburg en Jamy Rossen van BV De Graanbeurs, district Delta Zuid-West

Mario van der Hoek van BV D’eule ook van district Delta Zuid-West

Ria Heesters van BV B.V.W.G en Petra Kastelijns van BV Landzicht, beide van district Midden Brabant.

Ook hier was het geen appeltje-eitje, tot de laatste partijen op zondag moest nog gestreden worden om de klassering.

De laatste partij gaf de beslissing om de eerste plaats en dus als afgevaardigde naar het Nederlands kampioenschap te gaan in Almere.

Die werd gespeeld door Ria Heesters, op dat moment nog geen wedstrijd verloren en onze Ella van Loon, na één remisepartij ook alles gewonnen.

Helaas voor ons district moest Ella haar meerdere erkennen in Ria in een spannende finalewedstrijd. De uitslag werd uiteindelijk:

1.    Ria Heesters ongeslagen met 12 punten

2.    Ella van Loon met 9 punten

3.    Jan Schouwenburg met 8 punten

4.    Jamy Rossen met 6 punten

5.    Ad de Crom met 6 punten

6.    Mario van der Hoek met 6 punten

7.    Ad Luijkx met 5 punten

8.    Petra Kastelijns met 4 punten.

 

Ria gaat van 30 november t/m 2 december naar de nationale finale in Almere, waar wij haar veel succes wensen.

 

 

Samenvattend kunnen wij terugzien op een geweldig sportief toernooi in goed verzorgde en gastvrije locaties. 


Libre 4e klas

Download
uitslag voorwedstrijden
4-de klas libre 2018-2019 resultaten voo
Adobe Acrobat document 35.7 KB
Download
uitslag district finale
4-de klas libre 2018-2019 resultaten dis
Adobe Acrobat document 608.0 KB